رئیس گلوله انتقال بهداشت فلسطین نوجوان

رئیس: گلوله انتقال بهداشت فلسطین نوجوان صهیونیست بین الملل فلسطین

گت بلاگز یزد مقاومت مردم و مسئولان با وحدت و ولایتمداری جانانه در برابر دشمن های

مردم و مسئولان با وحدت و ولایتمداری جانانه در برابر دشمن های تا پای جان مقاومت کنند.

مقاومت مردم و مسئولان با وحدت و ولایتمداری جانانه در برابر دشمن های

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ؛ حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: قطعا دشمن های همواره به دنبال ضربه زدن به اصل نظام و انقلاب اسلامی هستند و باید مردم و مسئولان با وحدت و ولایتمداری جانانه در برابر آنها تا پای جان مقاومت کنند.
حاجی صادقی افزود: مهمترین حربه دشمن های علیه انقلاب اسلامی نفوذ فرهنگی و تضعیف روحیه ایثار و شهادت طلبی ملت کشور عزیزمان ایران است .

عبارات مهم : اسلامی

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه در یادواره شهید منتظر قائم و 400 شهید پاسدار استان یزد افزود: ملت کشور عزیزمان ایران در 38 سال گذشته با روحیه ایثار و ولایتمداری تمام توطئه های دشمن های انقلاب اسلامی را نقش بر آب کرده است.
وی ادامه داد: باید اهداف و آرزوی بزرگ های والای انقلاب اسلامی و ارزش های الهی بر خواسته از نظام همچنان در سایه رهبری های مقام معظم رهبری در جامعه و بین آحاد مردم ما با قدرت استمرار داشته باشد.
این مسئول با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمد منتظر قائم و شهدای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به اهمیت فرهنگ ایثار و فداکاری در راه دین و ارزش های دینی و انقلابی اشاره و بر استمرار آنها تاکید کرد.
حاجی صادقی گفت: دشمن های همواره جهت ضربه زدن به انقلاب اسلامی از راه های متفاوت وارد می شوند که قطعا در برهه کنونی عنوان نفوذ استکبار جهانی از مسائلی است که باید با بینش و بصیرت در برابر آن ایستادگی کرد.
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به اتفاق طبس و حمله نظامی و نفوذ آمریکا در کشور عزیزمان ایران در سال 1258 اشاره کرد که با امدادهای الهی و معجزه خداوندی توطئه بزرگ آنها خنثی شد.
وی به اهمیت انتخابات پیش رو اشاره و ضمن بیان اهمیت آن از مردم خواست تا با همکاری آگاهانه خود موجب عزت و اقتدار انقلاب اسلامی در منظر جهانیان شوند و در خصوص آن دارای بصیرت باشند.
استان یزد سه هزار و 850 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده که از این تعداد 400 نفر از شهدای سپاه پاسداران هستند.
شهید محمد منتظر قائم نخستین فرمانده سپاه یزد در سال 1358 در حمله نظامی آمریکا به طبس به شهادت رسید.
انتهای خبر/ ی

واژه های کلیدی: اسلامی | انقلاب | انقلابی | سپاه پاسداران | نماینده ولی فقیه | مقاومت مردم | وحدت اسلامی | جانشین نماینده ولی فقیه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog