رئیس گلوله انتقال بهداشت فلسطین نوجوان

رئیس: گلوله انتقال بهداشت فلسطین نوجوان صهیونیست بین الملل فلسطین

گت بلاگز کرمانشاه تحکیم و تقویت وحدت ملت کشور عزیزمان ایران

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با محکوم کردن اتفاق تروریستی پایتخت کشور عزیزمان ایران و تسلیت به بازماندگان شهدای این اتفاق تاکید کرد: تجربه نشان داده ای

تحکیم و تقویت وحدت ملت کشور عزیزمان ایران

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛حشمت اله فلاحت پیشه ، در تشریح اتفاق تروریستی امروز (18 خردادماه) در پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: ساعت حدود 10:15 بود که چند نفر از نمایندگانی که بیرون صحن قرار ملاقات داشتند سراسیمه وارد صحن مجلس شدند و گفتند که داعش حمله کرده است.
فلاحت پیشه تصریح کرد: در ابتدا حتی بعضی از نمایندگان این مسئله را به شوخی گرفتند، ولی هنگامی که صدای گلوله از دم در صحن شنیده شد همه متوجه شدند که قضیه جدی است.

عبارات مهم : گلوله

وی گفت: تروریست ها از سهل الوصول ترین گیت که همان گیت ارتباط مردمی است وارد شدند و از همان ابتدای درب ورودی تمام مردم حاضر را به گلوله و رگبار بستند و نشانه آنها تنها ایجاد رعب و وحشت بود.
فلاحت پیشه افزود: این افراد با ورود به مجلس به علت مقاومت نیروهای امنیتی وارد طبقات شدند و از طبقه یک به اوج دفاتر را به گلوله بستند و در نهایت در طبقه چهارم سنگر گرفتند.
وی تصریح کرد: بعد از چند ساعت درگیری نیروهای امنیتی و نظامی با این افراد در نهایت قائله ختم شد و علت طولانی شدن قائله این است که نیروهای نظامی و امنیتی تلاش داشتند تا با حداقل تلفات قائله خاتمه یابد، لیکن مردم نزدیک این افراد بودند و بعضی گروگان گرفته شده است بودند.
وی افزود: خوشبختانه با به هلاکت رسیدن این افراد قائله ختم شد و می توان گفت کار آنها ارزش علمیاتی نداشت و تنها نشانه ضربه به جمهوری اسلامی بود که قطعا نتیجه تصویر خواهند گرفت و این علمیات در گام اول وحدت مردم کشور را تقویت کرد و یک بیدارباش جدی جهت کشور در آینده است.
این نماینده مجلس با بیان اینکه نشانه آرمانی تروریست ها رسیدن به صحن مجلس و گروگان گرفتن نمایندگان و یا کشتار آنها بوده هست، گفت: هر یک از این افراد 10 تا 15 نارنجک همراه با خشاب های متعدد داشتند، ولی به خاطر مقاومت نیروهای امنیتی مجبور شدند مسیر خود را به سمت دفاتر و طبقات مجلس عوض کردن دهند.
وی افزود: آنها در حالی که چند متر با صحن مجلس فاصله داشتند مجبور به عوض کردن مسیر شدند و وارد طبقات شدند.
فلاحت پیشه این عملیات تروریسی را عاملی جهت تقویت وحدت در کشور دانست و اظهار کرد: تجربه نشان داده که مردم کشور عزیزمان ایران در این حوادث اتحادشان زیاد شده است است.
انتهای پیام/ز

واژه های کلیدی: گلوله | کرمانشاه | فلاحت پیشه | وحدت ملت | مجمع نمایندگان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog