رئیس گلوله انتقال بهداشت فلسطین نوجوان

رئیس: گلوله انتقال بهداشت فلسطین نوجوان صهیونیست بین الملل فلسطین

گت بلاگز ورزشی خريد هاى بين المللى استقلال شروع شد

مديران کلوب استقلال درصدد هستنددتا بازيكنان مورد نياز منصوريان را براى فصل آتى جذب كنند.

خريد هاى بين المللى استقلال شروع شد

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان، مدیران کلوب استقلال طی هماهنگی های صورت گرفته نقل و انتقالات تابستانى را به طور رسمی شروع کردند اند.
استقلالی ها کار مذاکره با بازیکنان خود را شروع كردند و قصد دارند تا 10 روز آینده، قرارداد همه بازیکنان آزاد خود را تمدید کنند.

عبارات مهم : استقلال

طبق خواسته منصوریان قرار است 3،4 بازیکن بین المللی به ترکیب تیم اضافه شود که بدون شک یکی از این بازیکنان روزبه چشمی خواهد بود .
بازگشت سرور جپاروف هافبک ملی پوش ازبکستانی از دیگر مواردی است که مسئولان استقلال درصدد این هستند تا با این بازیکن جلسه ای را برگزار تا اوضاع حضورش در جمع آبی ها مشخص شود.
به این ترتیب گفته مى شود جپاروف طى جلسه اى كه با مسئولان نقل و انتقالات استقلال داشته ،مذاکرات مورد نیاز را انجام داده و قرار است به تمرينات دور بعدى آبى ها اضافه شود.
گفته می شود حضور پژمان منتظرى در استقلال قطعى شده است و او به دنبال كارهاى خود براى حضور در ايران است ولی منصوريان درخواستى براي جذب مجتبى جبارى نداشته است.
همچنين استقلال با سجاد شهباززاده مذاكره كرده و به زودى وضعيت وى مشخص مى شود.
رابسون براي مذاكره با کلوب باهيا به برزيل رفته و تا چند روز آينده پاسخ نهايى را به کلوب اعلام مى كند.اين بازيكن از حضور در استقلال راضى است و خواهان ماندن در جمع آبى ها است.
وضعيت رامين رضاييان مشخص نیست و منصوريان هنوز درخواستى براى جذب اين بازيكن نداشته است.
همچنین قرار است آبی ها مذاكراتى را طى يكى دو روز پيش رو با امید ابرهیمی جهت تمدید قرارداد داشته باشند.
دانيال ماهينى از ديگر بازيكنانى است كه منصوريان به شدت خواهان او است و استقلال امروز به طور جدى با اين بازيكن وارد مذاكره خواهد شد.
بيت سعيد بازيكن استقلال خوزستان نيز طى پيامى شب گذشته از هواداران اين تيم خداحافظى كرد و با اين وججود قرار است اين بازيكن براى مذاكرات نهايى امروز به پایتخت کشور عزیزمان ایران بيايددر با آبى هاى تهرانى مذاكره كند.
در اين ميان هم از ماندن اميد نورافكن تا نيم فصل آينده در استقلال شنيده مى شود كه به نظر با پيشنهادى كه او دريافت كرده اين مساله تا حدودى جدى باشد.
با این وجود باید منتظر ماند تا دید استقلالی ها با کدام بازیکنان در نظر دارند قرارداد منعقد کنند .از طرفی این طور که به نظر می رسد مدیران استقلال به دنبال این هستند تا با شروع نقل و انتقالات تا حدودی شکست سنگین را جهت هواداران کم رنگ کنند که بدون شک این امر غیر ممکن است.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: استقلال | قرارداد | استقلال | بازیکنان | نقل و انتقالات | استقلال تهران | استقلال | منصوريان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog