رئیس گلوله انتقال بهداشت فلسطین نوجوان

رئیس: گلوله انتقال بهداشت فلسطین نوجوان صهیونیست بین الملل فلسطین

گت بلاگز فرهنگی هنری كارگردانی «ملودی شهر بارانی» دقیق و مرتب است

سعید داخ، بازیگر و كارگردان تئاتر راجع به نمایش «ملودی شهر بارانی» اثری از میكائیل شهرستانی گفت: نمایش «ملودی شهر بارانی» اثری دقیق و بسیار مرتب است و من از

كارگردانی «ملودی شهر بارانی» دقیق و مرتب است

به گزارش حوزه تئاتر گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، سعید داخ، بازیگر و كارگردان تئاتر بعد از تماشای نمایش «ملودی شهر بارانی» به كارگردانی میكاییل شهرستانی در تماشاخانه مهر حوزه هنری، گفت: باید به گروه اجرای این نمایش تبریك گفت كه توانسته اند این نمایش نامه از زنده یاد اكبر رادی را چنین دقیق و تمیز به صحنه ببرند.

عبارات مهم : تئاتر
وی با بیان این كه بعضی تماشاگران امروز حوصله ی تماشای نمایش های طولانی را ندارند اظهار داشت: اجرای بعضی از نمایش نامه های زنده یاد رادی گاهی تا نزدیك به 3 ساعت هم می شوند كه البته كُندی ریتم متن آن ها در حوصله ی همه ی تماشاگران نیست. ولی در اجرای «ملودی شهر بارانی» من به هیچ وجه دچار كسالت نشدم و از تماشای آن لذت بردم.

این بازیگر تئاتر و تلویزیون افزود: تماشاگران امروز نسبت به قدیم، تفاوت كرده اند. نه حوصله ی زیادی دارند نه تحمل ریتم كُند را دارند و دلشان می خواهد سریع به نتیجه برسند ولی قطعا تماشاگر امروز نیز به دنبال دغدغه های خود در آثاری ست كه به تماشای ارزش می نشیند. از سوی دیگر همین دغدغه های مردم نیز بسیار متنوع و گوناگون شده است هست. شما نمی توانید دغدغه ها و نیازهای تماشاگران را در طبقه بندی های محدودی قرار دهید. از این رو توجه به كثرت سلایق مخاطبان نیز باید مورد توجه باشد.

وی با اشاره به اجرای نمایش «ملودی شهر بارانی» در حوزه هنری یادآور شد: میكاییل شهرستانی هنرمند بسیار ارزشمندی جهت تئاتر كشور هست. تعامل و همكاری حوزه هنری با این هنرمند گرانقدر اتفاق بسیار خوب و امیدبخشی هست.

سعید داخ در آخر گفت: اعتقاد دارم كوروش زارعی به عنوان مدیر مركز هنرهای نمایشی حوزه هنری و به عنوان یك هنرمند تئاتری دغدغه مند، تلاش گسترده ای جهت رونق تماشاخانه های حوزه هنری دارد؛ همانطور كه مدیران پیشین تئاتر حوزه هنری نیز از جامعه ی تئاتر بودند و می درخواست کردند جهت تئاتر كار كنند. از این رو فكر می كنم مدیران بالادستی حوزه هنری باید توجه و همكاری بیشتری به تئاتر داشته باشند. در این آخرهای شاهد اجرای نمایش خوبی در حوزه هنری بوده ام و امیدوارم این روند رو به رشد، همچنان و بیش از پیش ادامه یابد.

یادآور می شود «ملودی شهر بارانی» به كارگردانی میكاییل شهرستانی تا 5 خردادماه ساعت 19 در تماشاخانه ی مهر حوزه هنری میزبان تماشاگران تئاتر خواهد بود.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: تئاتر | ملودی | نمایش | سعید داخ | نمایش | ملودی شهر بارانی | حوزه هنری |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog