رئیس گلوله انتقال بهداشت فلسطین نوجوان

رئیس: گلوله انتقال بهداشت فلسطین نوجوان صهیونیست بین الملل فلسطین

گت بلاگز علمی پزشکی تخصیص اعتبار ۱ میلیون تومانی جهت خرید کتاب و تجهیز کتابخانه مدارس در ایام نمایشگاه کتاب

مدیر کل امور فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش از تخصیص اعتبار ۱ میلیون تومانی جهت خرید کتاب از سوی مدارس طی وقت اجرای نمایشگاه کتاب خبر داد.

تخصیص اعتبار ۱ میلیون تومانی جهت خرید کتاب و تجهیز کتابخانه مدارس در ایام نمایشگاه کتاب

مهدی علی اکبرزاده مدیر کل امور فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش در گفت وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورشگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ با بیان اینکه در وقت اجرای نمایشگاه کتاب اردوهایی جهت دانش آموزان در نظر گرفته شده، گفت: از تاریخ ۱۳ تا ۲۳ اردیبهشت ماه که نمایشگاه کتاب برپا است دانش آموزان می توانند در قالب اردوهایی به صورت حضوری در نمایشگاه کتاب حاضر شده است و با تازه های نشر آشنا شوند.
وی ادامه داد: مدارس می توانند طی این اردو که موسوم به اردوی همنشینی با کتاب است ضمن خرید کتاب با بهره مندی از اعتبار ۱ میلیون تومانی به تجهیز کتابخانه های مدارس بپردازند.

عبارات مهم : آموزش

مدیر کل امور فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: این اعتبار با همکاری وزارت ارشاد انجام شده است و هزار مدرسه از استان پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرستان های پایتخت کشور عزیزمان ایران می توانند در این طرح شرکت کرده و هر مدرسه تا سقف یک میلیون تومان خریداری کتاب کرده باشند.
وی عنوان کرد: هر مدرسه ای که در پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرستان های آن میل به داشته باشد می تواند با هماهنگی ادارات آموزش و پرورش نسبت به حضور در این طرح و کتاب هایی متناسب با سن دانش آموزان از غرفه های دلخواه خریداری شود.
وی یادآور شد: این طرح از امروز کلید خورده و تا آخر وقت اجرای نمایشگاه کتاب امکان حضور وجود دارد و نحوه گزینش مدارس بر اساس میل به بوده و هر مدرسه ای که سریعتر اقدام کرده باشد، می تواند در این برنامه شرکت کند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آموزش | مدرسه | اعتبار | نمایشگاه | کتابخانه | اعتبار خرید کتاب | تجهیز کتابخانه مدارس | نمایشگاه کتاب

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog