رئیس گلوله انتقال بهداشت فلسطین نوجوان

رئیس: گلوله انتقال بهداشت فلسطین نوجوان صهیونیست بین الملل فلسطین

گت بلاگز سیاسی قاتل دو میلیون شغل در کشور ، دولت برخورد با فساد و حل مسئله اشتغال جوانان را در اولویت کاری خود قرار دهد, قاچاق

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: برطرف قاچاق کالا به عنوان یکی از معضلات بیکاری در کشور و قاتل دو میلیون شغل، نیازمند حرکتی انقلابی از سوی دولت هست.

قاتل دو میلیون شغل در کشور ، دولت برخورد با فساد و حل مسئله اشتغال جوانان را در اولویت کاری خود قرار دهد, قاچاق

فلاحت پیشه عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفتگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان، با توجه به فرمایشات روز گذشته مقام معظم رهبری و توصیه ایشان به دولت دوازدهم در پیگیری به قشرهای ضعیف و برخورد با فساد، گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات، بزرگترین مولفه قدرت جهت دولت محسوب می شود.

عبارات مهم : امنیت

وی افزود: بنابراین دولت تازه با در اختیار داشتن حمایت حداکثری مردم، موظف است به پرسشها مهم جامعه از جمله برخورد با فساد، حل مسئله اشتغال جوانان و پیگیری به قشرهای ضعیف را در اولویت کاری خود قرار دهد.
فلاحت پیشه با بیان اینکه بسیاری از پرسشها اقتصادی مردم مانند رکود و بیکاری در دولت گذشته حل نشده، تصریح کرد: برطرف قاچاق کالا به عنوان یکی از معضلات بیکاری در کشور و قاتل دو میلیون شغل، نیازمند حرکتی انقلابی از سوی دولت است.
عضو کمیسیون ملی و امنیت سیاست خارجی با اشاره به خودکفایی گندم در سال تازه گفت: دولت می تواند با جلوگیری از واردات بی رویه و بدون علت گندم، قدم اول را جهت حمایت از تولیدات داخلی بردارد.
وی ادامه داد: تنها یک بیستم قاچاق کشور از طریق کولبران و مرزنشینان به کشور وارد می شود و مابقی آن به وسیله افراد خاص که دارای نفوذ زیادی در کشور هستند وارد شده است و به فروش می رسد.
فلاحت پیشه راجع به لزوم پیگیری به محرومان گفت: علی رغم قوانین آینده نگری شده است در برنامه سوم تا ششم توسعه، توجه چندانی به قشرهای ضعیف جامعه صورت نگرفته، بر همین اساس کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در برنامه ششم توسعه و بودجه سال 96 قطع یارانه افراد دهک های اوج و پرداخت این مبلغ به دهک های پایین و دریافت سه برابری یارانه جهت آنها در نظر گرفته شد.
نماینده مردم اسلام آباد غرب تاکید کرد: دولت ضمن اینکه سیاست های حمایتی را از اقشار ضعیف جامعه اعمال می کند باید سیاست تواناسازی افراد را نیز مد نظر قرار داده تا با توانمندسازی آنها فشار پرداخت پرداخت تسهیلات جهت این افراد از روی دوش دولت برداشته شود.
عضو کمیسیون ملی و امنیت سیاست خارجی تصریح کرد: دولت 80 میلیارد دلار قرار داد فاینانس و جذب سرمایه خارجی تا قبل از انتخابات در اختیار داشته که تاکنون اجرایی نشده، هم اکنون با فراهم شدن شرایط مناسب باید جهت اجرایی شدن آنها در جهت ایجاد شغل جهت جوانان اقدام کند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: امنیت | خارجی | سیاست | جوانان | کمیسیون | قاچاق کالا | مجلس شورای اسلامی | کمیسیون امنیت ملی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog