رئیس گلوله انتقال بهداشت فلسطین نوجوان

رئیس: گلوله انتقال بهداشت فلسطین نوجوان صهیونیست بین الملل فلسطین

گت بلاگز خوزستان ساماندهی تبلیغات اینترنت در خوزستان با راه‌اندازی طرح بیتاک

مدیرکل پست خوزستان از ساماندهی تبلیغات اینترنت در استان با راه اندازی طرح بیتاک خبر داد.

ساماندهی تبلیغات اینترنت در خوزستان با راه‌اندازی طرح بیتاک

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ مهران حموله، مدیرکل پست خوزستان در تشریح بستر یکپارچه تبلیغات انتخابات کشور(بیتاک) بیان کرد: این طرح به عنوان یک واسط بین مردم، نامزدهای انتخابات، انتشاردهندگان محتوای تبلیغاتی و دستگاه های حاکمیت جهت ساماندهی تبلیغات در اینترنت است.

عبارات مهم : تبلیغات
وی افزود: سامانه بیتاک در جهت ساماندهی تبلیغات انتخاباتی و پیرو ابلاغیه وزارت کشور به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران جهت ایجاد و بهره برداری از بستر یکپارچه تبلیغات انتخابات به وسیله این شرکت طراحی و راه اندازی شده است و جهت همه نامزدهای انتخابات پیش رو قابل بهره برداری است.

حموله اذعان داشت: به منظور بهره گیری بیش تر از وقت های اینترنت به خاص دسترسی مردم به اطلاعات صحیح و قابل اعتماد، زیاد کردن همکاری مردمی و مقابله با تخریب و شائبه افکنی علیه کاندیدا و همچنین ضابطه مند کردن استفاده از اینترنت با نشانه پوشش دادن نیازمندی های ذی نفعان تبلیغات انتخاباتی اینترنت سامانه بیتاک به عنوان واسط ارتباطی میان مردم، نامزدهای انتخابات و انتشار دهندگان محتوای تبلیغاتی راه اندازی شده است است.

مدیرکل پست استان خوزستان خاطرنشان کرد: این سامانه را با آدرس http://bitaak.post.ir در برگیرنده اطلاعات نامزدهای انتخاباتی و صفحات شخصی آن ها بیان کرد و افزود: مردم جهت اطلاع از فهرست نامزدهای انتخاباتی و اطلاعات کلی آنها می توانند به این سامانه مراجعه و از کانال های رسمی و رسانه های تبلیغاتی هریک از داوطلبان آگاه شوند.

وی همچنین این سامانه را جهت تامین کنندگان خدمات تبلیغاتی در اینترنت مانند کانون های تبلیغاتی، وبسایت ها، وبلاگ ها و مراکز انتشار پیامک قابل بهره برداری عنوان و اظهار کرد: تامین کنندگان محتوای تبلیغاتی می توانند با مراجعه به این سامانه نسبت به عضویت و معرفی خدمات خود به نامزدهای انتخاباتی اقدام کنند و فروش خدمات خود را از این طریق به انجام رسانند.

مهران حموله این سامانه را قابل بهره برداری جهت مردم جهت آشنایی با نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری و شورای شهر و دِه اعلام کرد اظهار داشت: مردم می توانند صحیح ترین اطلاعات را در مورد نامزدها از این سامانه دریافت و عضو کانون های هواداری آنان شوند.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: تبلیغات | اطلاعات | اینترنت | تبلیغات | انتخابات | نامزدهای انتخاباتی | ساماندهی تبلیغات فضای مجازی | راه اندازی طرح بیتاک

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog