رئیس گلوله انتقال بهداشت فلسطین نوجوان

رئیس: گلوله انتقال بهداشت فلسطین نوجوان صهیونیست بین الملل فلسطین

گت بلاگز بین‌الملل تاکید کانادا بر لزوم تعامل بین المللی جهت حل مباحث سوریه و کره شمالی

نخست وزیر کانادا گفت: حل و فصل موضوعاتی چون کره شمالی و سوریه باید از طریق تعامل بین المللی صورت پذیرد.

تاکید کانادا بر لزوم تعامل بین المللی جهت حل مباحث سوریه و کره شمالی

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛ جاستین ترودو نخست وزیرکانادا گفت:حل و فصل مسائلی چون کره شمالی و سوریه باید از راه تعامل بین المللی و با همکاری با کشورهای چین، روسیه و یا کشور عزیزمان ایران انجام شود.
به گزارش شبکه تلویزیونی بلومبرگ، ترودو گفت: زمانیکه فردی می خواهد که پرسشها و مشکلاتی چون کره شمالی و سوریه را که این روزها در رسانه ها بسیار مطرح هستند، حل و فصل کند این درک وجود دارد که این کار باید از طریق تعامل بین المللی انجام شود.
این کار باید در تعامل با ذینفعان و کشورهای متفاوت انجام شود.باید در حل و فصل این عنوان نظرات متفاوت لحاظ شود.با حرکت به جلو، نظرات متفاوت باید بخشی از راه حل باشند.

عبارات مهم : سوریه

وی افزود: خواه اگر بخواهیم از چین در رابطه با عنوان کره شمالی و یا از روسیه و کشور عزیزمان ایران در رابطه با عنوان سوریه استفاده کنیم ما به این عنوان نیاز داریم تا این عنوان تضمین شود که جامعه بین المللی به روشی جامع با هم همکاری کنند.

این جایی است که ما می توانیم در سطح بین المللی به روشی سازنده ایده های متفاوت را در کنار هم گرد هم آوریم و این عنوان مهمی است.
نخست وزیر کانادا گفت: تمرکز من بر روی این عنوان است که کانادا چه کاری می تواند انجام دهد و چه کاری باید انجام دهد و ما چگونه می توانیم کمک کننده باشیم و افراد را در کنار هم جمع کنیم و در صورت نیاز از فشار استفاده کنیم و یا اینکه یک راهکار منسجم بین المللی ایجاد کنیم.
این موضوعی است که ما بر روی آن کار می کنیم و تلاش میکنیم که با متحدان خود و با ایده های متفاوت تعامل داشته باشیم.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سوریه | کانادا | استفاده | کره شمالی | بین الملل | کانادا | نخست وزیر کانادا | جاستین ترودو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog