رئیس گلوله انتقال بهداشت فلسطین نوجوان

رئیس: گلوله انتقال بهداشت فلسطین نوجوان صهیونیست بین الملل فلسطین

گت بلاگز اخبار اجتماعی زمان پروازهای حج اعلام شد

پروازهای حج سال ۹۷ از اوایل مردادماه سال آینده شروع می‌شود، هرچند وقت دقیق آن مشخص نشده، ولی شرکت حج و زیارت اعلام کرده توافق‌های مربوطه را با عربستان به نتیجه

زمان پروازهای حج اعلام شد

زمان پروازهای حج اعلام شد

عبارات مهم : زائران

پروازهای حج سال ۹۷ از اوایل مردادماه سال آینده شروع می شود، هرچند وقت دقیق آن مشخص نشده، ولی شرکت حج و زیارت اعلام کرده توافق های مربوطه را با عربستان به نتیجه رسانده هست.

به گزارش ایسنا، سهیه حج کشور عزیزمان ایران تا کنون اعلام نشده، ولی رییس شرکت حج کشورمان گفته از عربستان ۹۰ هزار سهمیه درخواست کرده هست. روی همین حساب و تا این مرحله ودیعه گذاران حج تا ۳۰ دی ماه سال ۸۵ جهت عضویت در کاروان های حج ۹۷ فراخوانده شده است اند که عضویت آن ها در کاروان های حج نیز از روز سه شنبه هشتم اسفندماه شروع خواهد شد.

زائرانی که در اولویت اعزام قرار گرفته اند و به انجام این سفر در سال ۹۷ میل به دارند می توانند با مراجعه به سامانه reserve.haj.ir در کاروان های انتخابی خود عضویت کنند.

زمان پروازهای حج اعلام شد

برای سفر حج تمتع که تابستان سال آینده برگزار می شود، زائران باید گذرنامه ای با حداقل اعتبار تا ۲۵ بهمن ماه سال ۹۷ در اختیار داشته باشند. جهت عضویت اولیه در کاروان، گذرنامه مورد نیاز نیست.

این شرکت همچنین تصمیم گرفته طبق روال دو حج قبلی، هزینه این سفر را در دو بخش از زائران دریافت کند که در مرحله نخست ۱۰ میلیون تومان پرداخت می شود که اصل ودیعه عضویت اولیه زائران در بانک و سود سپرده حج از آن کسر و زائر مابه تفاوت این رقم را می پردازد. وقت دریافت بخش دوم هزینه کاروان بعد از انجام معاینات پزشکی اعلام می شود. معاینه پزشکی زائران نیز از دهه دوم اسفندماه امسال انجام می شود.

پروازهای حج سال ۹۷ از اوایل مردادماه سال آینده شروع می‌شود، هرچند وقت دقیق آن مشخص نشده، ولی شرکت حج و زیارت اعلام کرده توافق‌های مربوطه را با عربستان به نتیجه

سازمان حج و زیارت هنوز قیمت دقیق این سفر را اعلام نکرده، ولی توضیح داده مؤلفه هایی چون قیمت هتل در مکه و مدینه، شرکت هواپیمایی، مدینه قبل یا بعد بودن کاروان، دوری و نزدگی فرودگاه مبدأ، روی قیمت کاروان تاثیر می گذارد.

واژه های کلیدی: زائران | اسفندماه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog